uage'); jimport( 'joomla.utilities.string' ); ?>

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /includes/framework.php:1102) in /libraries/joomla/session/session.php on line 407

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/framework.php:1102) in /libraries/joomla/session/session.php on line 410
Podsumowanie udziału w programie IT Szkoła
Strona główna Z życia szkoły kategoria_fotoalbum Podsumowanie udziału w programie IT Szkoła

User Menu

Kto jest na stronie.

mod_vvisit_counterWszystkie1995679

IT Szkoła to internetowy, otwarty program studiów e-learningowych w zakresie teorii oraz zastosowań technologii informacyjno – komunikacyjnych. Instytucją odpowiedzialną bezpośrednio za realizację programu jest Naukowa Akademicka Sieć Komputerowa. Partnerem merytorycznym programu jest Warszawska Wyższa Szkoła Informatyki.

Do programu przystąpiliśmy w bieżącym roku szkolnym i osiągnęliśmy znaczący SUKCES!

W programie uczestniczyło 330 uczniów XVI Liceum, rywalizowali w konkursach graficznych, brali udział w testach wiedzy, realizowali kursy i wykłady video. W sumie uczniowie uczestniczyli w ponad 3600 różnorodnych aktywnościach.

W rankingu sporządzonym na dzień 20.06.2018 r. XVI Liceum Ogólnokształcące zajęło 1. miejsce w województwie i 17. w Polsce. Gratuluję wszystkim uczniom wspaniałej rywalizacji!

Nagrody dla wyróżniających się uczniów ufundowali Zachodniopomorski Oddział Polskiego Towarzystwa Informatycznego oraz Rada Rodziców przy XVI LO.

Zobacz aktywności poszczególnych klas.

Koordynator programu

w XVI LO